درباره همایش:

همایش بانوان نوآفرین فرصتی است برای آموختن و به اشتراک گذاشتن تجربیات تلخ و شیرین بانوان در مسیر پر فراز و نشیب کسب و کارهایشان.

هدف همایش بانوان نوآفرین ارائه الگوهای مناسب در زمینه های مختلف به منظور افزایش خودباوری و ایجاد انگیزه برای روبرو شدن با چالش های اقتصادی و اجتماعی می باشد.

حضور چهره های مطرح در همایش بانوان نوآفرین این رویداد را به بستری مناسب برای رشد و پیشرفت در فضای اجتماعی تبدیل کرده است.

با شرکت در نخستین همایش انگیزشی بانوان شهر محلات می توانید با برترین مدیران و متخصصان زن حوزه های مختلف آشنا شده و از توانمندی های آنان بهره مند شوید.

مشارکت در همایش:

نخستین همایش منطقه ای تجارت الکترونیک را در سال گذشته برگزار کردیم که از تجربیات دلنشین مان بود.

20 آذرماه 1396 باعث شد قدرت برگزاری همایش های تخصصی را به درستی درک کنیم.

تجربه برگزاری همایش تجارت الکترونیک 96 این پیام را به خوبی منتقل نمود که دیگر زمان داشتن منابع مالی  فراوان برای راه اندازی یک کسب و کار موفق گذشته است و آنچه مهم است، داشتن ایده، تیم خوب و پشتکار لازم است.

ما فهمیدیم چیزی که می‎سازیم به تنهایی مهم نیست؛ در حقیقت قدرت دست پولدارها یا کسانی که دوستشان داریم نیست! قدرت دست شما بود که مشارکت کردید و در حالیکه منتظر حضور تعداد کمی از فعالان تجارت الکترونیک بودیم، با جمعیت قابل توجهی مواجه شدیم.

مشارکت در رویداد:

در 4 مرداد 1397 اولین رویداد استارتاپی شهرستان محلات را برگزار کردیم. برگزاری یک رویداد تخصصی برای اولین بار کار آسانی نبود اما چیزی که باعث شد این تجربه برای ما دلنشین تر شود حضور پررنگ شما در این رویداد بود و آنچه سبب شد ما را به برگزاری چنین رویدادهایی ترغیب کند اثرگذاری آن و تغییر مسیر فکری و شغلی تعدادی از شرکت کنندگان بود.

بنابراین هدف ما در برگزاری همایش بانوان نوآفرین آن است که از نزدیک شاهد قدرت بانوان و نقش موثر آنها در توسعه و پیشرفت جامعه باشیم. سهم شما در برگزاری این همایشحضور پر رنگتان است، در روزی که متعلق به توانمندی و راهکارهای شماست. خوب است سهم ما هم در این برگزاری ترکیب درست و منطقی محتوا، نظم و کنار هم گذاشتن درست این چیدمان جذاب باشد.

با تشکر از استقبال شما عزیزان، ظرفیت همایش تکمیل شد.

همراهان نوآفرین

برگزارکننده

حامیان

حامیان معنوی

حامیان رسانه ای

آدرس دبیرخانه:

محلات – ابتدای کوی مطهری – ساختمان ایتام – طبقه 2 – واحد 6 – مرکز رشد شهرستان محلات و نیم ور

شماره تماس : 43256720 – 086

کانال تلگرامی مرکز رشد : mahallat_roshd@

تمامی حقوق مادی و معنوی این مجموعه برای مرکز رشد شهرستان محلات محفوظ است.